• |
ide | kryesore

Atentat në Vlorë, ekzekutohet një person

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një tjetër ngjarje e rëndë raportohet në Vlorë.


Një person është vrarë në fshatin Dukat.


Nuk dihet ende identiteti i viktimës dhe motivet e krimit.

Nga të dhënat paraprake thuhet se autorët kanë djegur makinën.

Lajm në përditësim…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu