• |
ide | kryesore

Tom Cruise në një lidhje dashurie me aktoren 20 vite më të re

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Tom Cruise së fundmi ka nisur një histori të re dashurie me kolegen e tij të “Mission Impossible 7”, Hayley Atwell.


Sipas mediave dyshja është afruar shumë me njëri-tjetrin gjatë xhirimeve.Sipas burime thuhet se Tom dhe Hayley janë të pandashëm që nga dita e parë që janë njohur bashkë. Tom nuk është përfolur për romancë që nga divorci me ish-bashkëshorten e tij, Katie Holmes, në vitin 2018, ndërsa Hayley thuhet se është ndarë nga ish-partneri i saj në fillim të këtij viti. Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *