• |
ide | kryesore

Viti i Ri nis me mësim online për studentët (Data)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë ka njoftuar studentët se ky Vit i Ri do të nisë me mësim online.


Të martën, më 5 janar të gjithë studentët që frekuentojnë këtë Fakultet duhet që të ndjekin mësimin sërish online, aty ku e lanë 1 vit më parë.


Ndryshe nga shkollat, universitetet vijojnë të jenë të mbyllura dhe studentët tashmë prej muajsh janë në mësim online teksa ende nuk dihet se kur do të rikthehen në auditore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu