• |
ide | kryesore

Plas grushti mes policëve në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një sherr i pazakontë ka ndodhur në Tiranë mes një polici të Policisë së Shtetit dhe dy policëve të Bashkisë Tiranë.


Ardit Zenelaj, i cili saktësisht është me detyrë punonjës policie e Forcave Operacionale të SHÇBA, teksa drejtonte automjetin pranë kryqëzimit të rrugës ‘’Jordan Misja’’ është ndaluar nga policët bashkiakë.

Ai nuk iu bind urdhërit si dhe madje ka kanosur dy policët me inicialet V.S, dhe K.K. Tashmë ngjarja ka përfunduar në Prokurori.


7 Comments

  1. Hahahahahaha, cfare permbajte e komentit!!!!
   Formulim dhe llogjike qe ne mjeksine psiko – analitike emertohet; Symptom down.

  2. Hahahahahaha, cfare permbajtje e komentit!!!!
   Formulim dhe llogjike qe ne mjeksine psiko – anlitike emertohet; Symptom down. Ose e shqiperuar; Prapmbetje e zhvillimit mendor.

 1. Bandite, hajdute, rrugace, analfabete, injorante, RIVDEKAS hesapi!
  Erdhi 25 Prilli, 112 dite, 11 ore, 44 minuta, 17 sek.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu