• |
ide | kryesore

Rama bën si klloun/ Shihni si e imiton Agron Gjekmarkajn (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Edi Rama bën sërish si klloun. Në emisionin ‘Open’ mbrëmjen e djeshme imitoi analistin Agron Gjekmarkaj duke mos i dhënë përgjigje. Për më tepër shihni videon më poshtë:


12 Comments

 1. Po ky palikari eshte bo per te ardhur keq pse eshte njeri,nuk ke me ke kafsh ta krahasosh se i ofendon .me kte do kishte shit me shume bileta portokallia,lene mo al pazari,mjer ky popull cfare fati ka pas me e udheheq nje rrote ka…

 2. Ku jane Rilindasit,ku jane minjte e bodrumeve,e mbroni dot me, kete monster apo mashtrimet qe sa here flet e thote nga nje e me shume se nje ?!
  Ju qe e keni votuar normal qe ndjeheni keq se çfare e kujt monstre i keni dhene besim,mos e beni me nese nuk do ta ndjeni veten me keq se ai vete,i paudhi,besepreri,hajduti,mashtruesi,bullisti,maskarai e 5000 te tjera si keto vese me lart,edi rama !
  Katastrofe,te jete kryeminister i nje vendi te NATO-s nje psiqikonarkotik si ky,bahhhhhhh,çfare tmerri !

 3. O SA KAM QESH!
  O CA GOMARI!
  O CA KLLOUNI!
  O CA IDIOTI!
  O CA PSIKOPATI!
  O CA TMERRI!
  O CA KATASTROFE!
  O CA BULLIZMI!
  DHE FLASIN NE LAJME PER BULLIZMIN NE SHKOLLA NE RRUGE….
  O MONSTER!
  JE FATKEQESIA E KETIJ VENDI!
  E KE SIGURUAR XHEHNEMIN ME KETO QE KE BERE!?????????????

  1. Pse fatkeqsi? Ky popull e zgjodhi, ky popull zgerdhihet sa here ai ben si i zgjuar, ben batuta te nevertishme, tallet, imiton, intimidon, bullizon etj etj. Pra ne 90% ky eshte populli qe vetem ankohet per varferi dhe qe voton hajdutin. Sindroma e Stokholmit. Dhe ishalla sa me shume te varferohen ishalla aq me keq u befshin ky milet injorant dhe servil.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu