• |
ide | kryesore

Borë dhe dyndje pushuesish, trafik i rënduar në Llogara

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Bora shkakton trafik në Llogora. Prej disa ditësh reshjet e dëborës krijuan vështirësi qarkullimi në aksin rrugor pranë Qafës së Llogarasë, por jo vetëm.


Shkak për krijimin e trafikut të rënduar në këtë aks janë bërë dyndjet e mëdha të qytetarëve që e zgjedhin këtë Park Kombëtar për ta vizituar, veçanërisht në këto ditë kur të ofron një pamje të jashtëzakonshme i mbuluar nga bora.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu