• |
ide | kryesore

Aksident në Tiranë, tre të plagosur

Arkiva, Lajme, Të fundit

Tre personave mbetën të plagosur në një aksident rrugor në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:40, në rrugën “Llambi Bonata”, ku janë përfshirë në përplasje mjetet me drejtues ​ A. Ç me ​mjetin me drejtues G. H dhe me pasagjer shtetasit e mitur me iniciale M.H dhe G.H. Si pasojë janë dëmtuar lehtë 3 shtetas, të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu