• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb: Dita nis me kthjellime dhe vranësira të lehta në vendin tonë, ku më të shpeshta vranësirat do jenë në zonat malore. Por pasditja sjell shtim të vranësirave në të gjithë vendin ndersa reshje të pakta shiu e dëbore do ketë ne skajet veri-jug.


Temperaturat e ajrit rriten me të paktën 3 gradë në në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -8°C në 10°C. Era do fryjë mesatare me shpejtësi deri 45 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim mbi 4 ballë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu