• |
ide | kryesore

“Merruni me bandat njëherë”, shoqërohet në komisariat Monika Kryemadhi pas përplasjes me policët për maskat

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pas përfundimit të tryezës për arsimin në Elbasan, Monika Kryemadhit i është afruar një grup policësh duke i kujtuar se po shkel masat anti-Covid me mosmbajtjen e maskave dhe grumbullimin e më shumë se 10 personave.


Kryetarja e LSI-së i ka ftuar të bëjnë detyrën e të vendosin gjobë në rast se kontatojnë shkelje. Por jo vetëm kaq. Ajo i ftoi me ironi që fillimisht të merren me luftimin e bandave dhe të kriminelëve.


Raportohet se Kryemadhi më pas është shoqëruar në komisariat. Për më tepër shikoni videon. ©Lapsi.al 

6 Comments

  1. Like floriri te mos haj me mut per covid, te mos dali te bej propagand bajate. nqs like floriri nuk i mbush dot mendjen gruas te mbaj mask e te mos rrezikoj njerezit, ca karin pret nga te tjeret. mona cizmja, turp i politikes, nje cop hajdare injorante qe nuk di te lidh dy fjale e i duket vetja, ashtu dhe si like floririt, mbi ligjin. se ne te tjeret duhet me e mbajt masken ndersa mona cizmja jo? kalbeni ne burg kete botoxin se nuk eshte hera e pare. te kesh burrin garant te ligjeve te shttit dhe te mos respektosh ligjet e shtetit, o je kare, o je njeri i lig, prepotent e te duket vetja monark absolut. kur do na shkulet nga bolet cifti meta, cift hajdutesh matrapaz e injorant.

  2. Nuk hiqni dore nga idiotizmi ju zagaret e rrumpalles. Dakort me shkuljen e ciftit Meta, po me rrumpallen si i behet? Mbani mend si ulerinit se maloku kur i hypen kalit nuk zbret me. Po rrumpalla a ka ndermend te zbrese nga kali? Kjo eshte ceshtja qe shtrohet so more tutkune.

    1. po ti o kok loqe se kupton qe je jasht teme. nuk po flitet per rumpallen ketu. pe nonji rresht per rumpallen ti? apo aty e ke ti, per ket pun e ha suflakin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu