• |
ide | kryesore

Rriten temperaturat, si do të jetë moti ditën e sotme

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb pjesa e parë e ditës do të diktojë mot të kthjellët në të gjithë vendin tonë. Parashikohet që edhe pasditja dhe nata të vijojnë në të njëjtat kushte për pjesën më të madhe të vendit, ndërsa kalime vranësirash do ketë në Veri-Verilindje dhe Juglindje të vendit.


Temperaturat e ajrit rriten sërish në vlerat minimale dhe maksimale duke luhatur vlerat ditore nga -1°C mëngjesi deri në 17°C mesdita.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu