• |
ide | kryesore

Basha në takim me të rinj: Do t’i japim një të ardhme më të mirë brezit të ri

-Instant, Lajme, Të fundit
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka publikuar një foto në rrjetet sociale gjatë një takimi me të rinj. Basha i ka përmendur shpesh të rinjtë gjatë deklaratave të tij dhe fenomenin e largimit të tyre prej vendit. Ai shkruan se do t’i fitojë zgjedhjet për t’i sjellë një të ardhme më të mirë brezit të ri.
“Gjithmonë emocionuese kur takohem me të rinj qe do të votojnë Partinë Demokratike!
Ne do t’i fitojmë zgjedhjet për t’i sjellë një të ardhme më të mirë brezit të ri.
Së bashku për ndryshimin! Shqipëria fiton!
Ju dua!”, shkruan Basha.


2 Comments

  1. Si mundet që presidenti Topi të lidhte koalicion me Lulzim Bashën, kur ai është autor i librit “Nocturn” (Kur arsyeja errësohet nga pushteti), libër i cili i bën një skanim të të gjitha veprimeve kriminale që ndërmori dyshja Berisha-Basha për të fshehur krimin e 21 janarit?

    Në atë libër del në pah se si Berisha e Basha janë pengje të njëri- tjetrit, sepse veprimtaria kriminale që kanë konsumuar ka qenë e dyanshme, me dijeni të të dyve dhe po ra njëri, digjet edhe tjetri.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu