• |
ide | kryesore

Selena Gomez zbulon datën e lancimit të albumit ‘Revelacion’

Paparazzi, Slider

Këngëtarja  Selena Gomez zbuluar së fundmi për fansat datën e lancimit të albumit të saj të ri .


Përmes rrjetit social , Instagram, Selena postoi një foto të saj e cila do të jetë kopertina e albumit ku këngëtarja kishte kapur flokët gërsheta  dhe tregoi se  albumi  me titull “Revelacion” do të publikohet më 12 mars dhe do të përmbajë gjashtë këngë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu