• |
ide | kryesore

Bie aksidentalisht nga ballkoni i banesës, ndërron jetë 54-vjeçari nga Tirana

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 54-vjeçar ka rënë nga pallati i banesës ku jetonte dhe si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 23:30, në rrugën “Grigor Heba”në kryeqytet.

Policia njofton se nga hetimet e kryera dhe pyetja e dëshmimtarëve dyshohet se 54-vjeçari është rrëzuar aksidentalisht nga bordura e katit të katërt.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu