• |
ide | kryesore

6-vite në mëri, Albana Osmani dhe Eneida Tarifa sërish krah njëra tjetrës

-Instant, Paparazzi, Slider

Shoqëria e tyre u prish gjashtë vite më parë dhe asnjëra prej tyre nuk preferoi ta diskutonte në media atë që ndodhi.
Megjithëse kishin komunikim me njëra-tjetrën, gjërat mes Enedës dhe Albanës u ftohën shumë.
Ato nuk u panë më bashkë dhe të gjithë e kuptuan se shoqëria aq e ngushtë kishte përfunduar.
Mirëpo, pas gjashtë vitesh, Albana dhe Eneda janë sërish shoqe si më parë! Gjithçka i ka mbetur pas të shkuarës!

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka publikuar një foto të Albanës me vajzën e saj, Arian, teksa tregon sa shumë i kishte munguar. l l
“Tezhe Banin e kish marre shume malli per Arian. Mua edhe me shume per syçkat e bukura dhe energjine pozitive qe me ka transmetuar gjithmone kjo vajze e forte, artiste qe ben gjera te bukura gjithmone. Me e fundit “Arome giruaje”… Proud of you my friend ?”- ka shkruar Eneda krahas fotos, duke lënë të kuptohet se ajo dhe Eneda janë tashmë shoqe si më parë!


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu