• |
ide | kryesore

Agustina bëhet menaxhere e Lautaros si Wanda? sulmuesi i Inter përgjigjet hapur

-Instant, Sport

Menaxher lojtarësh e bashkëshorte, po nis të duket si modë, ose dicka e ngjashme. Në orët e fundit është folur shumë se Lautaro Martinez, ashtu si Icardi, ia kishte besuar Agustinës dhe babait të saj përfaqsimin e tij si menaxherë. Por, të paktën në reagimin e lojtarit të Inter, duket se nuk ka asgjë të vërtetë.Argjentinasi ka shkruar një postim në Instagram në të cilin thekson se thashethemet për zëvendësimin e përfaqësuesit të tij, Beto Yaque, nuk janë reale. Është ai që është kujdesur për negociatat e rinovimit të lojtarit me Interin dhe siç duket, sërisht do të kujdeset për mbrojtjen e interesave të sulmuesit zikaltër i cili ka mohuar plotësisht që ia ka besuar autorizimin partneres dhe babait të tij. “Çfarë po thoni, djema? Njëqind për qind gënjeshtër”, shkroi interisti.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.