• |
ide | kryesore

Babë e bir në kërkim nga policia e Tiranës, plagosën me thikë një 32-vjeçar

-Instant, Lajme, Të funditBabë e bir janë shpallur në kërkim nga policia pasi akuzohen se gjatë mbrëmjes së djeshme të kenë qëlluar me thikë një 32-vjeçar. Policia e Tiranës njofton se në kërkim janë G. B., 49 vjeç dhe S. B., 22 vjeç. Në bashkëpunim ata kanë goditur me thikë E. K., 32 vjeç.

32-vjeçari ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *