• |
ide | kryesore

Përfshihet nga zjarri një garazh në Tiranë

-Instant, Lajme, Të fundit

Garazhi i një pallati në kryeqytet është përfshirë nga flakët. Ngjarja ndodhi rreth orës 07:30, në rrugën “Fadil Deliu” në Tiranë.


Shërbimet e zjarrfikëses dhe shërbimet e Policisë po bëjnë të mundur evakuimin e banorëve si dhe neutralizimin e zjarrit.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu