• |
ide | kryesore

Plagosja e trefishtë në Mamurras, shoqërohen dy vëllezërit Fufi

Arkiva, Lajme, Të fundit

Zbardhen detaje nga plagosja e 3-fishtë në Mamurras. Në automjetin ishin duke udhëtuar tre persona, Nikoll Vokrri (Besimir Fufi) që ngeli i plagosur, Ndue Zefi(Gega) që është shpallur në kërkim, dhe një prej vëllezërve Fufi, janë të afërm ish-deputetit Mhill Fufit. News 24 raporton se nuk dihet se cili prej vëllezërve ka qenë në automjet, Gjon apo Rudolf Fufi, por ata të dy janë shoqëruar në komsiarit, i pari u kap në Tiranë kurse i dyti në Laç. Ndërkohë nga pala tjetër mbetën të plagosur dy efektivët Ilir Zeka dhe Flamur Lleja. Sipas Policisë, të shtënat erdhën nga një polic që aksidentalisht plagosi me armën e shërbimit dy kolegët e tij dhe Nikoll Vokrrin.2 Comments

  1. Ata që e ndoqën atë emision, panë sesi kreu i opozitës i iku në mënyrë të shëmtuar dhe aspak elegante pyetjeve për 21 janarin dhe zgjedhjet e trukuara lokale, ku ai e mori mandatin e kryebashkiakut të Tiranës nmë tavolinë, me duart e Arben Ristanit. Ne do të rrisim pagat dhe pensionet, qe pak a shumë përgjigja e Lulzim Bashës për këto pyetje, duke vendosur një standart qesharak komunikimi me publikun e shumtë që e ndiqte. Ju vramë por do ju rrisim rrogat, qe domethënia e pashprehur e asaj sjelljeje, që në thelb tregon mungesë lidershipi dhe peshe, në një garë me shumë rëndësi, si ajo për postin e kryeministrit të pas 25 prillit.
    Deputeti i salihut e lulzime ka nxjerre skifteret e vet ne fushate

  2. Pirdh or pirdh…. Si nuk e kuptoni qe rrumpalla juaj eshte nje i semure psiqik. Ju merreni me Bashen qe eshte nje nga njerzit me normal qe ka mbetur nr politiken shqiptare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu