• |
ide | kryesore

Plagosja me armë në zyrën e PD në Kavajë/ Policia nxjerr deklaratë zyrtare

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sot rreth orës 19:00, në lagjen nr.4, në Kavajë, shtetasi Ndriçim Jonuzi, dyshohet se si pasojë e një konflikti për motive të dobëta, ka hyrë në ambientet e brendshme të një zyre elektorale të një subjekti politik dhe ka plagosur me armë zjarri pistoletë në këmbë shtetasin Bledar Okshtuni, 27 vjeç, i cili ndodhet në spitalin e Durrësit, nën kujdesin e mjekëve.


Menjëherë forca të shumta Policie kanë shkuar në vendngjarje dhe vijon krehja e zonës si edhe janë ngritur pika kontrolli në hyrje -dalje të Qytetit për kapjen e autorit. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu