• |
ide | kryesore

Pamje ekskluzive/ Shikoni ç’po ndodh në Elbasan, një i vrarë e dy të plagosur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një person ka mbetur i vdekur dhe dy të tjerë jan plagosur në këto momente në Elbasan.


Lapsi.al sjell pamje ekskluzive nga ngjarja e rëndë.


Nga të dhënat e para, mëson se është ekzekutuar me armë zjarri një emër i njohur në qytetin e Elbasanit, Pjerin Xhuvani. ©Lapsi.al 

4 Comments

  1. Te dal gazmen bardhi e te etikoj se kush e qelloi. Pd si gjithmon me gjak neper duar.
    Nuk keni per te ndryshuar kurr.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu