• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit, si do të ndryshojnë temperaturat sot

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb edhe ditën e diel do të mbetemi në ndikimin e vranësirave të shpeshta dhe kthjellimeve të pakta deri në mesditë, ku më të dukshme paraqiten në zonat Lindore dhe juglindore duke rrezikuar shira të dobët. Por pasditja dhe mbrëmja sjellin përmirësim të dukshëm të kushteve atmosferike, duke bërë që moti i kthjellët të jetë dominant në vend.


Temperaturat e ajrit ulen në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga 10°C deri në 27°C.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu