• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit, si do të ndryshojnë temperaturat

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb mëngjesi i së shtunës sjell mot me vranësira të shpeshta, të cilat më të dukshme do jenë në skajin verior ku pritet dhe ndonjë shi i izoluar. Por duke ju afruar mesditës vranësirat largohen gradualisht nga territori shqiptar duke bërë që pjesa tjetër e ditës të mbetet në mbizotërimin e motit të kthjellët.


Temperaturat e ajrit ulen në mëngjes por mbeten thuajse të pandryshuara në mesditë, duke u luhatur nga 9°C mëngjesi deri në 28°C mesdita.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu