• |
ide | kryesore

Makina përplas një fëmijë 10 vjeç në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia njoftoi një aksident të rëndë pasditen e së dielës.


Në rrugën “3 Dëshmorët”, mjeti me drejtues J. S., ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale A.B., 10 vjeç.


Sipas të njëjtave burime fëmija ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

1 Comment

  1. Duhet te behet nje ligj sa me i ashper. Vetem ne shqiperi ndodhin keto idiotizma.
    Diten e sotme nga ora 15.30-16 00, nga durresi ne tirane ndodhen kater aksidente. Me drita te forta qe i ben presion tjetrit dhe me shpejtesi sketerre.
    Ketu sikur nuk ka shtet, nuk ka polici

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu