• |
ide | kryesore

Sarandë/ Një 33-vjeçar gjendet i pajetë në banesë

-Instant, Lajme, Të fundit

Sarandë- Një i ri është gjetur i pajetë në Sarandë, bëhet fjalë për 33-vjeçarin R.M i cili është gjetur i vdekur nga familjarët e tij .


Sipas policisë dyshohet se i riu ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale ndërsa shton se po heton lidhur me këtë ngjarje të rëndë.


“Sot, rreth orës 14:30, në lagjen nr.4, Sarandë, është gjetur në banesë nga familjarët, pa shenja jete shtetasi R. M., 33 vjeç, i cili nga të dhënat e para dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Nga kqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu