• |
ide | kryesore

FOTO/ Premier League, tifozët kthehen në stadium: ja çfarë ndodhi në tribuna

-Instant, Sport

Premier League bën provat gjenerale për normalitetin. Ndeshjet e pasdites dhe mbrëmjes së sotme, e martë 18 maj, e dy javët e fundit të kampionatit anglez shënojnë rikthimin e publikut në stadiume (deri në një maksimum prej 10mijë spektatorësh) në Premier League. “Një hap i rëndësishëm drejt kthimit në normalitet”, ka thënë Shefi Eksekutiv Richard Masters, duke shtuar se prioriteti do të jetë “të kenë stadiumet plot, me edhe tifozët e skuadrave mike, nga fillimi i sezonit të ardheshëm”. 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu