• |
ide | kryesore

Video “provokuese” në institucionin e ligjit/ Kryegjyqtarja e Elbasanit: S’e di kush i ka shpërndarë, s’kam TikTok

-Instant, Lajme, Të fundit

Pas pamjeve të publikuara në media, ku shfaqet në video “provokuese” në ambientet e gjykatës kryetarja e gjykatës së Elbasanit, Enkeleda Kapedani ka reaguar për herë të parë.  Në një prononcim për televizionin A2, Kapedani është shprehur se nuk ka asnjë përgjigje lidhur me nisjen e hetimeve nga ILD, ndërsa theksoi se nuk e di se kush i ka shpërndarë videot.


“Unë nuk kam TikTok”, tha Enkeleda Kapedani.


 

Videot “provokuese” në institucionin e ligjit / Inspektori i Lartë i Drejtësisë kërkon hetim për gjyqtaren e Elbasanit

Kujtojmë se Inspektori i Lartë i Drejtësisë, Artur Metani, ka urdhëruar nisjen e hetimit disiplinor ndaj kryetares së Gjykatës së Elbasanit, pas disa videove të postuara në rrjetin social “TikTok”. Kapedani u emërua kryetare e Gjykatës së Elbasanit në 30 shtator 2020, pas dorëheqjes së gjyqtarit Zihni Shahu. Në dhjetor 2019, ajo bëri bujë ne medie pasi ka liruar nga burgu Viktor Ymerin e bandës së Gaxhait.

 

 

10 Comments

  1. Kjo do te ndaje drejtesi, po kjo eshte thjesht nje cop lavire, kurve semafori, baxhelle, shikojeni cfare turiri ka, mendjen vetem tek hajdari, cfare lidhje ka kjo me ligjet dhe drejtesine xhanem, kesaj vetem vibratori me durex extra long life i ben derman!

 1. Nuk te pi uje diversioni “nuk e di kush i ka shperndare”. Nuk eshte krim shperndarja apo publikimi i nje skandali. Krim eshte kryerja e vete skandalit. Sipas drejtesise se re, ky eshte standardi i gjykatesit. Qejf, sfilata, mode, tik tok. Pak a shume si modeli i ideatorit te kesaj reforme – mjeshtrit te madh Yamamoto

 2. Kjo do te ndaje drejtesi, po kjo eshte thjesht nje cop lavire, kurve semafori, baxhelle, shikojeni cfare turiri ka, mendjen vetem tek hajdari, cfare lidhje ka kjo me ligjet dhe drejtesine xhanem, kesaj vetem vibratori me durex extra long life i ben derman!

 3. Pse nuk merr edhe kjo mje vleresim apo dekorate nga DASH si perfaqesuese e shquar e Reformes ne Drejtesi. Te beje edhe nje vidro me Dvoranin me regji nga palla i gjate.

 4. edhe sikur te jete e vertete qe ska ….ca trapin ben ne zyre te shtetit selfie apo punon kjo tipja?
  Katundare qe mendon se ka arritur dicka dhe ndihet elite …shqiperia eshte plot me keto

 5. Koha e kesaj dhe kurvave si kjo ka ardhur prandaj mos u cudisni. Kjo thjesht po kendon kengen:pellumbeshe mos pellumbeshe nga punetore drejtoreshe

 6. O Bushat, lexova shkrimin tend per kete Gjyqtaren Katundare . Te vjen keq per te? Thua seshte ky problemi i shoqerise sone. Po, e vertete. Por ky fenomen eshte aq masiv ne Administraten tone , sa po nuk i poshterove keto baxhella ska kuptim. Bushat , me duket se te vjen keq per Komunistet Junior pasardhes te Komunisteve Senior.
  Pasi edhe ti andej vjen , apo Jo,o BRUT.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.