• |
ide | kryesore

Ngjarjet e rënda kriminale në vend, Ardi Veliu mbledh drejtuesit e lartë të policisë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka thirrur në një mbledhje shefat e komisariateve të kryeqytetit si dhe drejtorët e qarqeve. Raportohet se kryepolici i vendit ka mbledhur shefat e policisë si pasojë e ngjarjeve të rënda kriminale në vend.


Mësohet se mbledhja që do të mbahet në drejtorinë e Policisë, do të nisë në orën 11:30.


Mbledhja në fjalë vjen pas ngjarjeve të rënda që kanë tronditur vendin, vrasje kriminale por dhe krime në familje.

1 Comment

  1. Drejtor policie nje kale karroce, vetem ne Shqiperi ben vaki.
    A ju kujtohet ky urangutangu qe legjitimonte dajakun qe i dhane atij minorenit policet me aresyen:” shikoni ca mamaje ka” dhe 5 police bythqira qe godisnin me shkelma a grushte cunin 15 vjec. Dhe si per cudi “ate mamane e keqe” e futen ne pune ne polici??.

    “Djathi” Ndraghetes mire, mbaroi apo ke akoma?:)

    A te qifsh robt mor coban dhish tepelene se e bete Shqiperine si Medelin bashke me Paulinin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.