• |
ide | kryesore

Aksident me tre të plagosur në Qafën e Llogarasë, dyshohet se shkak ishte mjegulla e dendur

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Qafën e Llogarasë. Si rrjedhojë tre persona kanë mbetur të plagosur. Aksidenti ka ndodhur për shkak se makina që udhëtonin tre personat e plagosur ka dalë nga rruga. Në zonë ka patur prezencë të një mjegulle shumë të dendur. Kjo dyshohet se ka kufizuar shikueshmërinë e shoferit dhe ka sjellë me pas edhe aksidentin.


Ndërkohë mësohet se gjendja shëndetësore e dy prej të plagosurve është e rëndë.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu