• |
ide | kryesore

Aksidentoi shterasen italiane 4 ditë më parë, arrestohet në plazh 22-vjeçari

-Instant, Lajme, Të fundit

Endri Zaja ishte duke bërë plazh kur policia e arrestoi ditën e sotme. 22-vjeçari ishte prej kohësh në kërkim për 2 vjedhje në Durrës, teksa 4 ditë më parë aksidentoi me automjet një të moshuar italiane.


Ndërkohë që autoritetet e kërkonin, Zaja po shijonte detin e Durrësit dhe diellin përvëlues.


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu