• |
ide | kryesore

Tentoi të trafikonte 12-vjeçarin e humbur, arrestohet 50-vjeçarja në Sarandë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Sarandës ka arrestuar një 50-vjeçare me iniciale B.M, banuese në lagjen nr.1 në qytetin bregdetar.


Ajo është kapur duke trafikuar shtetasin e mitur, R. G. T. 12 vjeç, nxënës në klasën e gjashtë, nga Bathorja e Tiranës.


I mituri ishte shpallur i zhdukur nga familjarët prej disa ditësh. Prindërit e vogëlushit, kërkuan ndihmën e të gjithëve në rrjetet sociale. Më pas ai u gjet nga policia në Sarandë.

4 Comments

  1. A eshte etike te postoni fytyren pra te identifikohet djali? Pra jo vetem qe perjetoi ate qe perjetoi por dhe fotoja ne gazete bravo pushteti i 4!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu