• |
ide | kryesore

Dua Lipa vjen si aktore për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Dua Lipa do të bëjë debutimin e saj si aktore në një film të sapo shpallur të llojit triller të quajtur “Argylle” nga regjisori i njohur, Matthew Vaughn.


Sipas The Hollywood Reporter, ajo do të bashkohet me një kast të madh të aktorëve që përfshin: Henry Cavill, Samuel L Jackson, Bryan Cranston, Catherine O’Hara, Sam Rockwell, Bryce Dallas Howard dhe John Cena.


Lipa do të ketë gjithashtu këngë të re për titullin dhe rezultatin e filmit. 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu