• |
ide | kryesore

Mbytet në Durrës turisti serb

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një turist është mbytur mesditën e sotme në plazhin e Durrësit. Sipas informacioneve zyrtare, ngjarja ndodhi rreth orës 13:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, kuështë mbytur duke u larë në det shtetasi serb M. S., 43 vjeç, (pushues).


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


1 Comment

  1. Ore ku eshte ai ministri klosi qe del llapa ne çdo tv 2 here ne vit dhe na mburet per turizmin. Ju i ka rojet e plazhit ky teveqeli?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu