• |
ide | kryesore

Kthjellime dhe vranësira, parashikimi i motit për sot

-Instant, Lajme, Të fundit

Vendi ynë do të vijojë me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të herë pas herëshme, ku më të shpeshta vranësirat mbeten në zonat veriore dhe lindore atu ku gjatë mesditës nuk do të mungojnë reshjet e pakta të shiut. Orët e vona të pasdites sjellin mbizotërim të kthjellimeve në republikën e Shqipërisë.


Temperaturat e ajrit rriten në vlerat minimale por edhe në vlerat maksimale ku mëngjesi shënon 14°C ndërsa termometri gjatë mesditës ngjitet në 33°C.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu