• |
ide | kryesore

“Kujt i ankohesh, ti je shteti” Komentuesit masakrojnë Erjon Braçen për denoncimin nga dritarja e shtëpisë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Zv.kryeministri Erjon Braçe ka denoncuar në Facebook zhurmën e tmerrshme që shkaktojnë betonieret që ndërtojnë një pallat pranë shtëpisë së tij. Me disa video të postuara njëra pas tjetrës në profilin e tij, Braçe ka raportuar edhe orarin e punimeve gjatë fundjavës bashkë me shqetësimin e tij si banor i lagjes ku jeton.


Por siç mund të imagjinohet lehtësisht komentet kanë qenë të shoqëruara me habi, apo me ironi për viktimizimin e deputetit socialist, që nuk gjen të drejtën e tij në shtetin që drejton vetë.
8 Comments

 1. Sta mban bytha te godasesh lali erin se te qi ne bythe rama, ske bythe te merresh as me doganat as taimet se je legen. Tashti shko ankohu tek portali berishes se do gjesh zgjidhje.

 2. Ore ky krimbi gjoja ankohet dhe denconcon mos i japin ndonje hytje pa lek ose ne kosto. Eshte bere e modes kjo gje. Pederasta jane te gjithe keta .

 3. O Enver ca le pas na more ne qafe. Propozoje qe te behet ti vendoset nje rruge te kryeqytetit qe ka trafikun me te madh emri Walk of Shame dhe te vendoset te gjithe deputetet e Shqiperise nga 1990 deri tani dhe shqiptaret ti shkelin me kembe emerat e tyre se kan tere jeten qe po na shkelin. Nuk paskan shtylle kurrizore linden e pleqeruan plitikan na morem ne qafe.

 4. Qiveri mo bastarde , manipuluse , mashtruse , e deshtume dhe e degjenerume skan per te pa mo syte e shqipetareve. Horrorr . Mgjth skena pa gjo akoma .

 5. Ja fusni te gjithe kot

  Po jo se eshte tu nejt roje note dhe dite

  Raporton ke i gjati dhe ke fiku se mos lejne punen fadromat…

  as pushim dreke nuk lejohet, do mbarojn kullat ne kohe se fuksi pergjo nga ballkoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu