• |
ide | kryesore

Shembet muri dhe e zë poshtë, ndërron jetë i moshuari në Delvinë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 70-vjeçar ka ndërruar jetë ditën e sotme në Delvinë, pasi është dëmtuar rëndë nga shembja e një muri. Sipas njoftimit të policisë mësohet se i moshuari Janaq Çavo ka qenë duke punuar te një mur i vjetër në banesën e tij, kur ai është shembur, duke e dëmtuar rëndë.


Për pasojë, i moshuari ka ndërruar jetë në spitalin e Sarandës nga plagët e marra.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu