• |
ide | kryesore

(EMRI) Mbytet 27-vjeçari në Lezhë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë u shënua sot në Tale në Lezhë.


Një 27-vjeçar është mbytur duke bërë plazh. Bëhet me dije se është mbytur shtetasi Paulin Rrasa, banor në Ishull Lezhë.


Detaje nga policia: 

 

Rreth orës 19:30, kemi marrë njoftim për një shtetas ende të paidentifikuar, i cili dyshohet të jetë mbytur në plazhin e Tales, Lezhë.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor në vendngjarje po punojnë për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes, si dhe për identifikimin e shtetasit të mbytur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu