• |
ide | kryesore

Alternime kthjellimesh dhe vranësirash të lehta, parashikimi i motit për sot

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb: Shqiperia mbetet deri ne oret e pasdites me alternime kthjellimesh dhe vranesirash te lehta, te cilat here pas here do te zhvillohen duke krijuar mundesi per rrebeshe afat shkurtra dhe te izoluara.


Ndersa ne oret e mbremjes dhe te nates parashikohet qe vranesirat te largohen gradualisht.


Temperaturat e ajrit do te ulen ndishem ne mengjes dhe ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 16°C deri në 35°C. Era do te fryjë e mesatre dhe forte me shpejtesi 45 km/h nga drejtimi Veriperendimor duke krijuar ne det dallgëzim 4 balle.

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu