• |
ide | kryesore

Pamje nga aksidenti tragjik në Marinzë, identifikohen viktimat

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Identifikohen dy vikimat e aksidentit tragjik në Marinzë të Fierit.


Shkëlqim Beqaj dhe Elior Lagaj janë dy punonjësit e kompanisë së sigurimit që gjetën vdekjen pasi dolën nga rruga, ranë në kanalin vaditës dhe u mbytën.


Policia konfirmon se trupat e tyre janë nxjerrë bashkë me mjetin ‘’Mitsubishi’’.

Detaje nga policia: 

Në vijim të informacionit paraprak të dhënë për një automjet i cili kishte rënë në një kanal me ujë në Marinëz, u bë e mundur nxjerja e mjetit tip “Mitsubishi” dhe e dy viktimave, të cilët u identifikuan, shtetasit Sh. B., 54 vjeç dhe E. L., 36 vjeç.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu