• |
ide | kryesore

Mbytet në një kanal vaditës 66-vjeçarja në Fier, vuante nga depresioni

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë është shënuar në fshatin Hambar, ku një 66-vjeçare është gjetur e mbytur në ujë.


Sipas policisë R. H., 66 vjeçe, banuese në fshatin Tojkan, Fier, dyshohet se në kushte depresioni është vetëhedhur dhe është mbytur në një kanal vaditës.


Nga këqyrja e trupit të viktimës nuk konstatohen shenja dhune dhe vdekja ka ardhur nga mbytja në ujë.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

1 Comment

  1. Cfare behet keshtu?! Po ikin robt 1 nga 1! Aksidente, vetevrasje, vrasje!

    Bilanc lufte per nje bythe vend si ky i yni!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu