• |
ide | kryesore

Mbytet i moshuari në Liqenin Artificial të Tiranës

-Instant, Arkiva, Lajme, Syri i Lapsit


Një i moshuar është gjetur i mbytur te Liqeni Artificial i Tiranës.

Policia njofton se viktima është i gjinisë mashkullore, rreth 70 vjeç, ndërsa nuk dihet ende identiteti i tij.

Uniformat blu thanë se një grup hetimor shkoi në vendngjarje dhe po punon për identifikimin e tij dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *