• |
ide | kryesore

Një banesë në Elbasan përfshihet nga flakët

-Instant, Lajme, Të fundit

Një shtëpi është përfshirë nga flakët në lagjen “5 Maji” në Elbasan. Për fat të mirë shtëpia është e pabanuar dhe nuk ka pasur të lënduar. Nuk dihet ende sesi ka rënë zjarri. Pas shfaqjes së flakëve ka ndërhyrë zjarrfikësja dhe vatra është neutralizuar.


Si pasojë e flakëve ka pasur vetëm dëme materiale.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu