• |
ide | kryesore

Mori para prej vajzës së një pacienteje me COVID, sanitarja Tire Alldervishi dërgohet për gjykim

-Instant, Lajme, Të fundit

Prokuroria e Tiranës ka dërguar për gjykim Tire Alldervishin, ish-sanitaren e spitalit Shefqet Ndroqi.


Për gjykim janë dërguar edhe infermieret e  tjera të këtij spitali, për akuzat e shpërdorimit të detyrës dhe mashtrimit.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu