• |
ide | kryesore

Del njoftimi zyrtar/ Policia: Autori i vrasjes së efektivit ka qëlluar veten me armë, në gjendje kritike për jetën

-Instant, Lajme, Të fundit

Policia e Lezhës jep informacionet e fundit nga vendi ku u vra efektivi Saimir Hoxha. Policia njofton se autori i krimit, 21-vjeçari Aldi Rama ka qëlluar me armë veten dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.


Pak minuta më parë, burime policore nga vendngjarja thanë se autori është vrarë, por nga informacionet e detajuara dhe me mbërritjen e bluzave të bardha në vendngjarje është konfirmuar se 21-vjeçari ka ende shenja jete.


Më herët forcat e Policisë kanë krijuar perimetrin e sigurisë dhe i kanë bërë thirrje autorit që të dorëzohej, por autori i ngjarjes, shtetasi Aldi Rama nuk i është përgjigjur thirrjes së Policisë për t’u dorëzuar, por është vetëplagosur me armën e tij. Aktualisht po transportohet nga forcat e Policisë për në spital, në gjendje kritike për jetën.

5 Comments

 1. deri neser ne mbremje do kemi 999 versione .
  genjeshtra qe do qendroje me shume ne kembe eshte edhe i verteti .
  me respekt policia e shtetit tone te dashur

  1. A e do versionin e vertete? Ate cunin e kane vra qofte per tu hakmarre policia por sidomos per te mbuluar cdo person tjeter te perfshire aty.

    1. po me mire keshtu si thua ti. Cte keqe ka, apo te futej ne gjak me njerezit e eger polici qe e qelloi kriminelin ?

 2. Hapni vende pune o qeveri llum sepse i keni lene njerzit pashprese dhe nuk kane buke te hane. Cfare prisni ju te rrijne njerzit te vdesin per buke por njeriu do e gjej menyren per te mbijetuar. Ju e lare Popullin pa Shprese dhe krimi luftohet me punesim, mirqenie dhe edukim. Jemi vendi me i pasur ne Bore me pasuri natyrore dhe po na i vjedhin Amerikanet qe kane 30 vjet qe po na Shkaterrojne. Ka dy rruge ose hapni vende pune ose legalizojeni kultivimin e Hashashit sic e ka Hollanda dhe le ta eksportojme. Ju jeni qeveri rrugacesh, pijanecesh, legenash, injorantesh dhe pederastesh. Vdekshi me vuajtje dhe me mallkim nga Zoti. Ju shofte fara dhe fisi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu