• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit: Alternime kthjellimesh dhe vranësirash

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb: Vendi ynë gjatë paradites do të paraqitet me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të lehta. Por parashikohet që pjesa e dytë e ditës të shpeshtoj vranësirat në vend por pa mundur të gjenerojnë reshje. Parashikohet që këto kushte atmosferike të mbeten deri mëngjesin së mërkurës.


Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes, por mbeten kostante në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 9°C deri në 28°C. Era do të fryjë mesatarisht me shpejtësi 40 – 45 km/h kryesisht nga drejtimi Jugor duke sjell në brigjet e detare dallgëzim 4 ballë


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu