• |
ide | kryesore

Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Elbasan

-Instant, Lajme, Të fundit

Më datë 06.10.2021, rreth orës 09:40, në lagjen “Skënderbejë “, Elbasan, në një magazinë e cila përdorej për gatim në pronësi të shtetasit A.R., ka rënë zjarr si pasojë e shpërthimit të bombolës së gazit dhe janë djegur orenditë e shtëpisë.


Nuk ka dëme në njerëz.


Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu