• |
ide | kryesore

Kosovë/ Asnjë viktimë dhe 30 raste të reja me Covid-19

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në 24 orët e fundit në Kosovë nuk është regjistruar asnjë viktimë si pasojë e COVID-19, raporton Gazeta Express.


Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 30 raste të reja të infektuara me këtë virus.


Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë.

Sot janë shëruar 94 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 155.671.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu