• |
ide | kryesore

Akuzat për afrimin me Aqif Rakipin/ Berisha: Basha nuk di gjë tjetër, veç të gënjejë!

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Berisha mohoi në konferencën për gazetarët, akuzat që Lulzim Basha i ka bërë se Suel Çela, Aqif Rakipi dhe Tom Doshi janë bashkë në ndihmë të Foltores. Sipas Berishës, Basha di vetëm të gënjejë dhe ai vazhdimisht i ka gënjyer njerëzit e tij.

Peng Basha nuk di gjë tjetër, veçse të gënjejë. Duhet të dini një gjë, ai që gënjen të tijët ai nuk lë njeri pa gënjyer. Unë nuk kam gjet një democrat që të thotë “nuk më genjeu Lul Basha”. Mund të jap edhe një përgjigje tjetër, por po jap këtë” tha Berisha.


Më herët, Lulzim Basha ka thënë se demokratët janë të habitur me angazhimin e Rrahman Rrajes, Tom Doshit dhe Suel Çelës në Foltore.

“Cfare pune ka me PD, por nëse doni edhe me Sali Berishën: Qifja, Suel Çela, Rrahman Rraja, Tom Doshi. Shumë njerëz jo vetëm demokratët pyesin: Ç’ne këta me Kuvendin e Partisë Demokratike? Pse kaq të investuar këta për nje akt të tille? Shpjegimi është i thjeshtë: Disa duan të jenë faktorë në PD dhe të vijojnë aferat e tyre korruptive e kriminale me PD-në siç kanë bërë e bëjnë me PS e Ramës” është shprehur Basha.

4 Comments

  1. Jo vetem te genjeje se po ja benim hallall por po mashtron duke shpifur hashiqare . Denoncuesi me i madh i bandave eshte Berisha o kopuk

    1. O Berish.. Eshte e vertet qe ai eshte genjeshtar mashtrues i pa bes i pa byth.
      Po ti ke ca cilsi te tjera.. Goje flliqur, i pari per shantazhe, komplotist. Po aty ku s ta kalon askush ne shqiperi eshte se ti je..
      GJAKATAR.

  2. Je bere si ai qe nga stuhia i eshte fundosur anija dhe ka rene ne mes te paqesorit , shikon nje shkarpe dhe shpreson se do ti beje balle ciklonit . Je bere shume qesharak o z.Basha . Nje njeri i zgjuar duhet ta kuptoje cakun e tij dhe jo te perdridhet si ato grate e keqija sa andej kendej . Koha jote ka perfunduar z.Basha . Ke mundesine ta mbyllesh si burrat duke u dorehequr parakohe ashtu siç ke edhe mundesine ta mbyllesh duke u perdredhur si nje e perdale . Vendimi eshte i yti , zgjidh .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu