• |
ide | kryesore

VIDEO/ Njeriu me organin gjenital më të madh në botë trondit gazetarët britanikë

-Instant, Arkiva, Lapsi Leaks

Disa prej shikuesve të televizionit britanik ITV e panë si një gjë qesharake, ndërsa për disa të tjerë e gjitha ishte mjaft e pahijshme.


Moderatorët britanikë Philip Scofield dhe Josie Gibson bënë çmos për t’ua përshkruar shikuesve të tyre madhësinë e penisit të të ftuarit të tyre John Falcon, “krenaria” e të cilit është pak më shumë se 35 centimetra në ereksion.


Por John vendosi t’u jepte fund krahasimeve me tuba dhe patëllxhanë dhe u tregoi atyre një foto të penisit të tij drejtpërdrejt gjatë emisionit.

“Kjo është vetëm për ju, kështu që nuk keni pse të imagjinoni më”, – u tha Falcon drejtuesve të emisionit “This Morning”.

Gazetarët britanikë janë tronditur nga ajo që kanë parë dhe reagimet e tyre janë bërë hit në rrjetet sociale. Edhe në të kaluarën John është mburrur se ajo që ka poshtë pantallonave e ka ndihmuar që të shkonte në shtrat edhe me aktore fituese të çmimit Oscar. Fatkeqësisht, ka hasur edhe në disa situata të pakëndshme.

Në Aeroportin Ndërkombëtar të San Franciskos në vitin 2012, sigurimi e ndaloi dhe e kontrolloi sepse dyshonin se ai fshihte një mjet shpërthyes në pantallonat e tij. ©LAPSI.al


3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *