• |
ide | kryesore

VIDEO/ Berisha shpërndan një mesazh para Kuvendit të 11 dhjetorit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë një video-mesazh pak ditë përpara Kuvendit të 11 dhjetorit.


Ai i ka ftuar demokratët që t’i bashkohen nismës së tij.


Në mesazh janë përfshirë edhe persona të tjerë që kanë premtuar një PD ndryshe. ©LAPSI.al

11 Comments

 1. Po leve pak floket. Po drejtove pak shpinen. Po zvogelove pak hunden. Ke nje shans tia maresh bashes nga bukuria.
  Gje tjeter nuk i mer dot o sali palla.

  1. Haha paska harruare per të nzjerru edhe fotografine me Enver Hoxhen po pse more vrase hajdute nuke e ke nzjerru fotografine si ti si Enver Hoxha je

 2. Basha ka humb 4 zgjedhje dhe nuk e ka leshuar kryetarrlikun. Dhe ju besoni se do e leshoj tani. Qe para 4 muajsh e beri saliu prap kryetar. NUK KA ZGJIDHJE ME AJO PARTI. ME DY ALTERNATIVAT QE NA JEP PD BASHEN DHE BERISHEN. AS PER 100 VJET NUK VJEN NE PUSHTET.

 3. Për herë të parë, me zë dhe figurë, “Fiks Fare”, publikoi mbrëmjen e së martës (7 dhjetor 2021) dëshminë e mjekes, të ndarë nga jeta në vitin 2011, e cila tregon se njeriu kryesor për dëbimin e saj ka qenë ish-kolegu Sali Berisha, me të cilin në atë kohë kishte edhe një raport njerëzor. Ndërkohë, 9 kolegë dhe të njohur të saj, kanë treguar ndër vite për kamerën e emisionit investigativ të gjithë historinë, ku e përbashkëta e tyre ka qenë vetëm një emër; ish-Presidenti dhe ish-Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha.

 4. Emisioni Investigativ “Fiks Fare” hedh dritë mbi një nga ngjarjet më të bujshme të viteve ’80, me protagonist kryesor Sali Berishën, në atë kohë sekretar partie, i cili me veprimet e tij ka arritur që të internojë një nga mjeket më të njohura të asaj kohe, znj. Margarita Kostaqi dhe bashkëshortin e saj mjek, Milto Kostaqi.

 5. O te shkerdheft afrika argiten. E ardhmja e shqiperis ne duart e nje dinozauri gogol si puna jote. Ptu rrac e ndyr njeri i korruptuar. Ku i gjen gjith keto lek o fisqir

 6. Sali Berisha ka qenë sekretar Partie brutal, dhe duke nxitur internimin e çiftit të mjekëve që i kishin shërbyer Mehmet Shehut, në një fshat të Kavajës, shpresonte të ecte para në karrierën e tij si komunist.

  Sot kjo dëshmi është publike me zë dhe figurë dhe atë duhet ta shikojë çdo demokrat, çdo mbështetës qorr i Sali Berishës, dhe mbi të gjitha, secili qytetar shqiptar që mendon se duhet të jetë antikomunist, por shkon pas Sali Berishës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu