• |
ide | kryesore

Aksident me tre të plagosur në Durrës

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident me 3 të plagosur ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Durrësit, si pasojë e përplasjes së dy mjeteve. Burime nga policia bëjnë me dije se rreth orës 07:50, në lagjen nr. 16, automjeti me drejtuese shtetasen H. H. është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin E. B., dhe për pasojë janë dëmtuar pasagjerët A. M., A. S., dhe F. C., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu